Познайомитись із сучасною онлайн-енциклопедією Вікіпедія, правильно подати свою власну інтернет-wiki-статтю, стати найкращим wiki-знавцем 13 червня 2014 року мали можливість усі користувачі нашої бібліотеки.
#wikiday! – фінальний конкурс в рамках проекту «Вікіпедія» програми "Бібліоміст".
Протягом Wikiday читачі бібліотеки дізналися більше про Вікіпедію як он-лайн ресурс за допомогою гри wiki-пазли. Учасники були поділені на дві команди, кожна з яких повинна була скласти чотири визначення понять із вільної енциклопедії (1. Бібліотека, 2. Житомир, 3. Краєзнавство, 4. Вікіпедія), використовуючи паперові пазли зі слів.
За підсумки гри wiki-пазли команда № 1 справилася раніше, але команда № 2 була більш точнішою у складених визначеннях. Як наслідок, перемогла дружба*)
Також за допомогою онлайн-вікторини було визначено найкращого wiki-знавця:
Читачі бібліотеки також мали змогу дізнатися більше про цікавинки історії Житомирщини та долучитися до створення нового контенту української Вікіпедії про наш рідний край.
Команда № 1 |
Протягом Wikiday читачі бібліотеки дізналися більше про Вікіпедію як он-лайн ресурс за допомогою гри wiki-пазли. Учасники були поділені на дві команди, кожна з яких повинна була скласти чотири визначення понять із вільної енциклопедії (1. Бібліотека, 2. Житомир, 3. Краєзнавство, 4. Вікіпедія), використовуючи паперові пазли зі слів.
Команда № 2 |
Захист роботи команди № 1 |
Захист роботи команди № 2 |
Учасники онлайн-вікторини |
Ось вони зіркові переможці онлайн-вікторини
Світлана Стахівська та Дар'я Малярчук |
Мета Всеукраїнського конкурсу - сприяти поширенню знань про регіон проживання завдяки використанню он-лайн ресурсів Вікіпедії, сприяти поширенню інформації про ресурси Вікіпедії серед користувачів бібліотеки та місцевої громади, показати важливість знань, що накопичуються і зберігаються у бібліотеці у вигляді друкованих джерел інформації, їх вплив на формування контенту он-лайн ресурсів.
Бібліотекарі створили чудові wiki-статті (Пушкінська вулиця (Житомир) та Мокрицький Георгій Павлович), таким чином не тільки поділилися знаннями про Житомирщину у всесвітньо-відомій онлайн-енциклопедії, а й розповіли присутнім читачам бібліотеки багато цікавого про технології wiki.
Творча репетиція реп-гімну "Wikiday" |
Творчою родзинкою #wikiday! став реп-гімн, присвячений Вікіпедії у виконанні бібліотекарів та творчих читачів бібліотеки. Автор музики і слів Світлана Смірнова. Дивіться ось як це було:
1. Реп-гімн wikiday на блозі Місто-онлайн
2. WikiDay проведи з бібліотекою на блозі Читайбумчик
3. Запрошуємо на WikiDay до нашої бібліотеки на блозі Творча стежинка
4. "ВикиDay" на блозі Місто-онлайн
5. WikiDay з бібліотекою на сайті Житомирської обласної бібліотеки для дітей
Коллеги! Принимайте блогерскую награду – Liebster Blog Award. Это награда, которая дается блогером другому блогеру за проведенную работу в блоге. Подробности: Котляревка http://kotljarevka.blogspot.com/2014/06/blog-post_2715.html
ВідповістиВидалитиКоллеги! Принимайте блогерскую награду – Liebster Blog Award. Это награда, которая дается блогером другому блогеру за проведенную работу в блоге. Подробности:http://bibliopazlu.blogspot.com/Наша награда Liebster Blog Award!
ВідповістиВидалитиДуже потрібна і актуальна тематика - краєзнавство. Часто такої інформації не вистачає і навіть онлайн-ресурси не завжди містять потрібну іформацію, тож буде дуже доречно регулярно поповнювати Вікіпедію новими статтями про наш рідний обласний центр - Житомир та й взагалі область... А бібліотекарі зроблять це професійно з розумінням потреб користувачів... Дякуємо за ємку, цікаву та безумовно корисну інформацію, з задоволенням слідкуватимемо за новими публікаціями... :)) Реп-гімн класний, дуже сучасний.
ВідповістиВидалитиДякую, ми дуже старалися)
Видалити