Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради

text<обласна бібліотека для дітей житомирської обласної ради>text

15 червня 2014 р.

Всеукраїнський WIKIDAY #wikiday!

       Познайомитись із сучасною онлайн-енциклопедією Вікіпедія, правильно подати свою власну інтернет-wiki-статтю, стати найкращим wiki-знавцем 13 червня 2014 року мали можливість усі користувачі нашої бібліотеки. 
  #wikiday– фінальний конкурс в рамках проекту «Вікіпедія» програми "Бібліоміст".  
Команда № 1

      Протягом Wikiday читачі бібліотеки дізналися більше про Вікіпедію як он-лайн ресурс за допомогою гри wiki-пазли. Учасники були поділені на дві команди, кожна з яких повинна була скласти чотири визначення понять із вільної енциклопедії (1. Бібліотека, 2. Житомир, 3. Краєзнавство, 4. Вікіпедія), використовуючи паперові пазли зі слів.   
Команда № 2
 За підсумки гри wiki-пазли команда № 1 справилася раніше, але команда № 2 була більш точнішою у складених визначеннях. Як наслідок, перемогла дружба*)
Захист роботи команди № 1
Захист роботи команди № 2
    Також за допомогою онлайн-вікторини було визначено найкращого wiki-знавця:
Учасники онлайн-вікторини 

 Ось вони зіркові переможці онлайн-вікторини
Світлана Стахівська та Дар'я Малярчук
 Читачі бібліотеки також мали змогу дізнатися більше про цікавинки історії Житомирщини  та долучитися до створення нового контенту української Вікіпедії про наш рідний край. 


     Мета Всеукраїнського конкурсу - сприяти поширенню знань про регіон проживання завдяки використанню он-лайн ресурсів Вікіпедії, сприяти поширенню інформації про ресурси Вікіпедії серед користувачів бібліотеки та місцевої громади, показати важливість знань, що накопичуються і зберігаються у бібліотеці у вигляді друкованих джерел інформації, їх вплив на формування контенту он-лайн ресурсів.

    Бібліотекарі створили чудові wiki-статті (Пушкінська вулиця (Житомир) та Мокрицький Георгій Павлович), таким чином не тільки поділилися знаннями про Житомирщину у всесвітньо-відомій онлайн-енциклопедії, а й розповіли присутнім читачам бібліотеки багато цікавого про технології wiki.
Творча репетиція реп-гімну "Wikiday"
      Творчою родзинкою #wikiday! став реп-гімн, присвячений Вікіпедії у виконанні бібліотекарів та творчих читачів бібліотеки. Автор музики і слів Світлана Смірнова. Дивіться ось як це було:

Також читайте про #wikiday! на сайті та блогах нашої бібліотеки:
1.  Реп-гімн wikiday на блозі Місто-онлайн
2. WikiDay проведи з бібліотекою на блозі Читайбумчик
3. Запрошуємо на WikiDay до нашої бібліотеки на блозі Творча стежинка
4. "ВикиDay" на блозі Місто-онлайн
5. WikiDay з бібліотекою на сайті Житомирської обласної бібліотеки для дітей
6. Наш #wikiday! ВКонтакте та на Facebook

4 коментарі:

  1. Коллеги! Принимайте блогерскую награду – Liebster Blog Award. Это награда, которая дается блогером другому блогеру за проведенную работу в блоге. Подробности: Котляревка http://kotljarevka.blogspot.com/2014/06/blog-post_2715.html

    ВідповістиВидалити
  2. Коллеги! Принимайте блогерскую награду – Liebster Blog Award. Это награда, которая дается блогером другому блогеру за проведенную работу в блоге. Подробности:http://bibliopazlu.blogspot.com/Наша награда Liebster Blog Award!

    ВідповістиВидалити
  3. Дуже потрібна і актуальна тематика - краєзнавство. Часто такої інформації не вистачає і навіть онлайн-ресурси не завжди містять потрібну іформацію, тож буде дуже доречно регулярно поповнювати Вікіпедію новими статтями про наш рідний обласний центр - Житомир та й взагалі область... А бібліотекарі зроблять це професійно з розумінням потреб користувачів... Дякуємо за ємку, цікаву та безумовно корисну інформацію, з задоволенням слідкуватимемо за новими публікаціями... :)) Реп-гімн класний, дуже сучасний.

    ВідповістиВидалити