Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради

text<обласна бібліотека для дітей житомирської обласної ради>text

8 липня 2015 р.

Підсумковий тренінг-семінар бібліопіарників


      В наш час неможливо уявити людину поза межею медіапростору. Доступ до набуття найрізноманітніших знань ми маємо практично не виходячи з дому. 
    Тому у сучасних умовах побудова та підтримання ефективних зв'язків та співпраці із засобами масової інформації є одним із основних напрямків роботи бібліотек.

     2-3 липня у м. Києві відбувся
підсумковий тренінг-семінар для обміну досвідом за проектом регіональних піар-офісів сучасних бібліотек, на який були запрошені не лише учасники регіональних піар-офісів 2015 року, але й ментори проекту 2014 року - Оксана Романюк - керівник Волинського піар-офісу сучасних бібліотек, Наталя Журавська - керівник Житомирського піар-офісу сучасних бібліотек, Лариса Головко - керівник Запорізького піар-офісу сучасних бібліотек, Тетяна Дороніна - керівник Дніпропетровського піар-офісу сучасних бібліотек та Валерія Здибель - керівник Слов'янського піар-офісу сучасних бібліотек.
     З вітальним словом виступив Віталій Чумак, координатор відділу адвокації і комунікації програми «Бібліоміст» та координатори проекту «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» Людмила Гуменюк (директор ГО «Центр медіареформ»). За півтора року функціонування проекту PR-фіси сучасних бібліотек зробили більше ніж 2000 висвітлень про нові бібліотечні послуги.
     Поділитися знаннями, здобутками та набутим досвідом приїхали бібліотекарі з Одеської, Хмельницької, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Львівської, Дніпропетровської, Слов'янської, Полтавської, Ужгородської, Білоцерківської та Житомирської областей України.
Виступ Тамари Козицької, керівника Хмельницького піар-офісу

Виступ Євгенії Напуди, керівника Закарпатського піар-офісу

Виступ Галини Гуцан, керівника Одеського піар-офісу
   У свою чергу ментори проекту ділилися власним досвідом самостійного функціонування піар-офісів за півтора року та вплив ефективної роботи з медіа на життєздатність регіонального піар-офісу без підтримки програми "Бібліоміст".
Виступ Лариси Головко, керівника Запорізького піар-офісу

Виступ Валерії Здибель, керівника Слов'янського піар-офісу
          Сучасний рівень розвитку економіки передбачає іншу якість бібліотечних послуг, які забезпечують підготовку користувача до життя в соціумі. Сьогодні суспільство потребує модернізації бібліотечних ресурсів, які сприятимуть виходу країни на новий соціальний рівень. Керівник Житомирського піар-офісу Наталя Журавська розповіла усім присутнім про соціально-економічний вплив сучасної бібліотеки на життя громади та презентувала методичний посібник досвіду роботи регіонального піар-офісу сучасних бібліотек Житомирщини.
Виступ Наталії Журавської, керівника Житомирського піар-офісу
           На усіх учасників чекали приємні несподіванки та сюрпризи: за період активної тримісячної роботи найкращі піар-офіси були нагороджені подарунками, усі учасники отримали сертифікати та були приємно вражені спеціальним подарунком - найсмачнішим, найкреативнішим бібліопіарним тортом.

       Бібліотека сьогодні - інноваційна сучасна, популярна, а піар-діяльність - це шлях до успіху та визнання бібліотеки в громаді. Приєднуйтесь і ви до нашої дружньої команди бібліопіарників.


Немає коментарів:

Дописати коментар