Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради

text<обласна бібліотека для дітей житомирської обласної ради>text

25 жовтня 2012 р.

Увага!!! Визначено кращого із кращих


  У нас відбувся конкурс «НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ БІБЛІОТЕКИ2012» серед учнів 8-х класів.
   Цього року захід проходив за авторською схемою бібліотекарів відділу обслуговування учнів 5-9 класів спільно із працівниками відділу інноваційних бібліотечних технологій та сектору бібліографії.
   

  Із вітальним словом до учасників творчого змагання виступила директор Житомирської обласної бібліотеки для дітей, заслужений працівник культури України - Лепілкіна Ольга Григорівна.


  Усі учасники відчували себе у колі справжніх друзів завдяки незвичайним book-тренерам  АХ! і ОХ! 
                                              Тож знайомтеся:


 Конкурсанти також мали змогу відвідати чарівну БІБЛІОЦУКЕРНЮ, де презентувались новинки літератури, крім того всі присутні отримали незвичайні подарунки - рецепти щастя із справжніми солоденькими цукерками.

     І, нарешті, хвилююча мить - ТВОРЧА СТЕЖИНКА представляє вам НАЙкращого із кращих читачів нашої бібліотеки - це Долгунська Наталія.


   Читайте і будьте успішними!!! 
Житомирська обласна бібліотека для дітей завжди рада зустрічі із вами.

8 коментарів:

 1. Класно, цікаво, яскраво і креативно! Вітаємо НАЙкращого із кращих читачів бібліотеки!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибі за добрі слова, ми всі дуже старалися, щоб свято вдалося.

   Видалити
 2. Молодці book-тренери АХ! та ОХ, ви організували справжнє свято для любителів книги, і наші найщиріші вітання Долгунській Наталії

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, дорогі наші Всезназки!!! Так, дійсно, бути найкращим читачем із кращих - це звучить гордо;)

   Видалити
 3. Які Ви МОЛОДЦІ !!! Захід такий яскравий, так багато цікавостей !! А Ваші тренира - це окрема тема, вони найчарівніші !!! А в Бібліоцукерні на цукерках були нові книжки записані? А де взяти рецептик щастя? Я вибачаюсь, що так багато питань, але у вас така цікава ідея.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, пані Ольго, у нас, як і у всіх бібліотекарів (у цих надзвичайно творчих особистостей) - фонтан ідей, які намагаємося втілювати у життя))) Наша БІБЛІОЦУКЕРНЯ - це реклама читачам найкращої нової літератури, цікавинки-поради із якої вони отримують у подарунок разом із солоденькими цукерочками...

   Видалити
 4. Такий цікавий захід, з незвичайною назвою "Бібліоцукерня". А можна у вас його запозичити?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Блог ТВОРЧА СТЕЖИНКА Житомирської обласної бібліотеки для дітей існує для того, щоб ділитися новинками у нашій бібліотечній роботі і ми будемо раді, якщо вони стануть вам гарним прикладом. Але я дуже прошу авторське право на висвітлену в даному пості ідею, залишати за нами. Дякую за розуміння!:)

   Видалити